poniedziałek, 20 października 2014 10:54

Okradali strażaków

Przez trzy lata kilkanaście razy włamali się do strażackich remiz i kradli m.in. pompy wodne warte po kilka tysięcy złotych i strażackie węże. Wpadli w ubiegłym tygodniu. Złodziejami rabującymi sprzęt służący do ratowania życia i mienia okazali się dwaj 23-latkowe z Krasnegostawu i gminy Krasnystaw.

poniedziałek, 20 października 2014 10:52

Już nie zarobią na trawce

Policjanci z Siennicy Różanej i Krasnegostawu w dwa dni rozbili dwie niezależne od siebie grupy uprawiające i sprzedające tzw. „trawkę”. Na terenie gminy Kraśniczyn i w Krasnymstawie zabezpieczono 2 kg marihuany i wiele krzaków konopi indyjskich służących do wyrobu tego lekkiego narkotyku.

poniedziałek, 20 października 2014 10:51

Idą po władzę

Znamy już wszystkich kandydatów na burmistrza Krasnegostawu oraz wójtów gmin w powiecie Krasnystaw. Kontrkandydata (tradycyjnie) nie będzie miał jedynie wójt Siennicy Różanej Leszek Proskura.

poniedziałek, 20 października 2014 10:51

Drużyny PO do miasta i powiatu

W zbliżających się wyborach samorządowych w powiecie krasnostawskim Platforma Obywatelska wystawiła pełne listy kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych do rady powiatu, a także do większości okręgów do rady miasta.

poniedziałek, 20 października 2014 10:48

Wzięli się za miejskie drogi

Rozpoczęła się przebudowa ul. Partyzantów w Krasnymstawie. W ramach tej samej inwestycji zmodernizowane zostaną też: ul. Gospodarcza i jedna z dróg na osiedlu przy ul. PCK. Koszt prac to ponad 1,2 mln zł.

poniedziałek, 20 października 2014 10:47

Rzeka na drodze

- Droga gminna w Tarzymiechach Trzecich po ulewach zamienia się w rzekę - skarżą się mieszkańcy. - Ktoś zapomniał o przepustach - dodają. Wójt Izbicy tłumaczy, że drogę zniszczyła majowa powódź, a właśnie trwają prace nad jej naprawą.