poniedziałek, 08 grudnia 2014 12:19

Kawęcki nadal kieruje radą

Edward Kawęcki będzie nadal pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miasta Krasnystaw. Jego zastępcami zostali: Janusz Rzepka i Marcin Wilkołazki.

poniedziałek, 08 grudnia 2014 15:16

Nie planuję czystek

Karol Garbacz: - Gratuluję pani zwycięstwa. Pokonanie burmistrza Andrzeja Jakubca po 22 latach jego rządzenia to niebywała rzecz. Jak pani ocenia wyniki tych wyborów?

poniedziałek, 08 grudnia 2014 12:16

Jak podzielą stołki

Wszystko wskazuje na to, że mimo słabego wyniku wyborów do rady powiatu Platforma Obywatelska zachowa stanowisko wicestarosty. Ponoć część ludowców, którzy swobodnie mogliby rządzić samodzielnie, nie jest z tego faktu zadowolona.

poniedziałek, 08 grudnia 2014 12:15

Nowosadzki zachował posadę

Przed wyborami do rady powiatu krasnostawskiego Platforma Obywatelska dała Markowi Nowosadzkiemu dopiero trzecie miejsce na liście w mocno obsadzonym okręgu miejskim. Najwyraźniej komuś mocno musiało zależeć, by dotychczasowy przewodniczący rady powiatu miał problemy z dostaniem się do rady. Ten się nie dał, zdobył największe poparcie w mieście i zachował posadę.

poniedziałek, 08 grudnia 2014 12:15

Trawkę ukryli w słoikach

Dwaj mieszkańcy Lublina myśleli, że opuszczony dom w Żółkiewce to doskonałe miejsce na ukrycie narkotyków. Mylili się. Policja odkryła zostawione przez nich słoiki wypełnione... marihuaną.

poniedziałek, 08 grudnia 2014 12:15

Węgiel za głosy?

Czy radny gminy Izbica oferował węgiel w zamian za oddanie na niego głosu w wyborach samorządowych? Tak twierdzi jeden z jego konkurentów. - Otrzymaliśmy taki protest wyborczy, ale nie wiadomo jeszcze czy sprawa trafi przed sąd - mówi Elżbieta Koszel, rzecznik Sądu Okręgowego w Zamościu.