środa, 19 listopada 2014 12:06

Wiceminister przywiózł certyfikaty

Krasnostawski szpital otrzymał Certyfikat Akredytacyjny oraz Certyfikat „Zarządzania jakością ISO”. Oba dyrektor SP ZOZ Piotr Matej odebrał z rąk m.in. wiceministra zdrowia Cezarego Rzemka.

środa, 19 listopada 2014 12:06

Przedwyborcze podziękowania w kościele

- Tydzień przed wyborami samorządowymi na mszy świętej w Wirkowicach ksiądz zachęcał do głosowania na wójta Izbicy Karola Babiarza i starostę Janusza Szpaka - powiedział nam Czytelnik z Wirkowic. - To bzdura, odczytałem tylko list, jaki przekazała mi Rada Parafialna, Nikt nikogo nie zachęcał do głosowania na kogokolwiek - broni się ks. Henryk Kozyra.

środa, 19 listopada 2014 12:05

Mieszkańcy wymyślili, miasto wykona

Osiem inwestycji, m.in. dofinansowanie budowy parkingu na osiedlu Chmielna, remont ul. Czechowicza i budowę trzech placów zabaw w Krasnymstawie, znalazło się w zadaniach wybranych do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krasnystaw na 2015 r.

środa, 19 listopada 2014 12:05

Artystka zmarła w samotności

Martwa kobieta znaleziona w bloku przy ul. Kościuszki w Krasnymstawie to 76-letnia Marta Kujawska-Gilowska, artystka związana z Czasopismem Artystycznym „Nestor”.

środa, 19 listopada 2014 12:05

Groźne potrącenie

Kolejne potrącenie pieszego w powiecie krasnostawskim, na szczęście nie zakończone tak tragicznie, jak poprzednie. Tym razem poszkodowany trafił do szpitala jedynie ze złamaną ręką.

środa, 19 listopada 2014 12:04

Biedronka już oficjalnie

To już pewne - w Żółkiewce ma powstać „Biedronka”. Potwierdzają to nawet władze gminy. Lokalni przedsiębiorcy drżą o swoją przyszłość.