poniedziałek, 27 października 2014 14:12

Region, rozwój, rodzina

Rozmowa z Markiem Sikorskim, kandydatem PSL do rady powiatu w Krasnymstawie

poniedziałek, 27 października 2014 14:11

Cukrownicy donoszą na... policję

Komitet Obrony Prywatyzacji Krajowej Spółki Cukrowej w Krasnymstawie poskarżył się komendantowi wojewódzkiemu policji w Lublinie na... działania krasnostawskich funkcjonariuszy. Ci mieli przeszkadzać w legalnej demonstracji zorganizowanej przez cukrowników w połowie września, a nawet karać protestujących mandatami.

poniedziałek, 27 października 2014 14:11

Będzie tomograf i rezonans

Doskonała wiadomość z krasnostawskiego szpitala. Ministerstwo Zdrowia przyznało lecznicy dotację na zakup tomografu komputerowego i rezonansu magnetycznego. - To wspaniała informacja, ogromny sukces dyrektora naszego SP ZOZ, ale przede wszystkim naszych pacjentów! - cieszy się Janusz Szpak, starosta krasnostawski.

poniedziałek, 27 października 2014 14:11

Trener Wiater honorowym obywatelem?

Honorowe obywatelstwo gminy Żółkiewka dla Waldemara Wiatra, trenera Hetmana? - To ciekawy i godny zastanowienia pomysł - ocenia wójt Jacek Lis. - Trzeba się nad tym zastanowić, ale już po wyborach samorządowych.

poniedziałek, 27 października 2014 14:10

Nagrodzeni za kulturę

Krasnostawski Dom Kultury, Chmielaki Krasnostawskie i Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie zostały nagrodzone podczas Gali Kultury Województwa Lubelskiego.

poniedziałek, 27 października 2014 14:07

Oni idą po władzę w gminach

373 osoby kandydują do rad gmin w powiecie krasnostawskim. Najwięcej - 58 - w gminie Fajsławice, najmniej - 26 - w gminie Siennica Różana. Prezentujemy nazwiska wszystkich kandydatów.